Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Jasieniec Iłżecki Górny – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Mostki

Mostki(Jasieniec Iłżecki Górny + 21 km)

1 430 000 zł14 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny - Mostki | Suchedniów | Zalew | Las Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w malowniczej miejscowości Mostki, tuż obok Zalew.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Krótka

Skarżysko Kościelne(Jasieniec Iłżecki Górny + 19 km)

129 000 zł4 500 m² 28,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 4500 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Skarżyska Kościelnego, przy ul. Krótkiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana uzbrojona Nieczulice

Nieczulice(Jasieniec Iłżecki Górny + 24 km)

275 000 zł15 909 m² 17,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 1,5909 ha we wsi Nieczulice gmina Pawłów. Działka z rozpoczętą budowa domu jednorodzinnego fundamenty i kanalizacja wg projektu. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Miłkowska Karczma

Miłkowska Karczma(Jasieniec Iłżecki Górny + 19 km)

125 000 zł1 528 m² 81,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 1509 m , położona w spokojnej i zielonej miejscowości Miłkowska Karczma, zaledwie ok. 12 km od Ostrowca.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Styków

Styków(Jasieniec Iłżecki Górny + 14 km)

169 000 zł1 903 m² 88,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: ta urocza działka o powierzchni 1903 m znajduje się w Stykowie, zaledwie 10 km od centrum Starachowic. Położona w pobliżu zalewu Brody, którego otoczenie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Świrna(Jasieniec Iłżecki Górny + 25 km)

107 000 zł1 000 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę pod wymarzony dom w miejscowości Świrna. Działka o powierzchni 1000m2 usytuowana w miejscowości Świrna, gm. Bodzechów pod Ostrowcem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Magierów

Magierów(Jasieniec Iłżecki Górny + 22 km)

98 000 zł900 m² 108,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaż atrakcyjną działkę rolną z możliwością zabudowy o łącznej powierzchni 900 m , położoną w miejscowości Magierów w gminie Skaryszew. Magierów to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Dolna

Wąchock(Jasieniec Iłżecki Górny + 13 km)

115 000 zł2 735 m² 42,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2735m2 w Wąchocku przy ulicy Dolnej. Działka w bardzo nietypowym kształcie usytuowana na szczycie skarpy. Działka pusta, niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Starowiejska

Orońsko(Jasieniec Iłżecki Górny + 25 km)

172 500 zł1 679 m² 102,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Orońsko ul. Starowiejska, pow. Szydłowiec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1679 m , położona przy ul. Starowiejskiej w miejscowości Orońsko,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Starachowice

Górniki,Starachowice(Jasieniec Iłżecki Górny + 12 km)

1 100 000 zł3 711 m² 296,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o powierzchni 3 711 m2, zlokalizowana w Starachowicach, w dzielnicy Górniki. Działka położona w drugiej linii względem drogi, z dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Jasieniec Iłżecki Górny

Jasieniec Iłżecki Górny,mazowieckie

120 000 zł7 300 m² 16,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 7300m2, zlokalizowana w Nowym Jasieńcu. Wymiary działki 23x343m. Wszystkie media znajdują się po drugiej stronie drogi. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jasieniec Iłżecki Górny

Jasieniec Iłżecki Górny,mazowieckie

130 000 zł260 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

działka budowlano-rolna, pow.budowlana 0,39ha, studnia głębinowa, przyłącze elektr, woda, gaz, telefon (do podłączenia), budynek/ hala do produkcji o pow.1400m2 (dach do remontu), doskonała.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij